Renovace, leštění a voskování vozu

V rámci tohoto balíčku klient dostává maximální péči o svůj vůz.
 
Tento kompletní balíček skrývá kompletní vyčistění vozu pomocí "CLAY", minimalizaci a odstranění škrábanců (mycí linka, klíče, apod.) k naprosté minimalizaci kazů a vad laku, vyhlazení laku 2. stupňovým postupem, leštění a voskování vozu pro jeho ochranu proti vnějším vlivům ve 3 vrstvách. Pochopitelně ošetřujeme i nástupní prostory dveří a kufru s jejich následným zavoskováním jako jedinní v Brně!
 
Nepoužíváme pro naše postupy "HOBBY" kosmetiku, která ve většině případech obsahuje leštěnku s voskem dohromady. Leštěnky je důležité vždy aplikovat samostatně. Pro voskové vrstvy používáme pestrou škálu vosků s vysokým podílem CARNAUBY.
 
Carnauba pochází z listů domorodé rostliny rostoucí v Brazilii, jedná se o Carnauba palmu pravým jménem Copernicia Prunifera. Vosk je získávaný procesním postupem z listů této rostliny a je na závěr čištěný a bělený. Vosk ve skutečnosti není získávaný přímo z listů samotných, ale jedná se o výron z těchto listů, který je dále zpracováván.
 
Některé vosky si dokonce mícháme i sami a mají tak až 4 složkové složení.
 
U tohoto programu používáme výhradně přípravky od společnosti Meguiars.
 
 
Po domluvě je možné zajistit i odvoz a přistavení vozu v rámci programů renovace laku v Brně. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.