Ceník

Díky tomu, že renovace laku není pro nás hlavní pracovní činností, ale je pro nás koníčkem, či posláním, jsou ceny více než příznivé.
Ceny jsou jen orientační, vždy záleží na stavu Vašeho vozu.
 
Mytí vozidla s "rychlým voskem":  - mytí vozidla aktivní pěnou, mytí disků, základní vyčistění karoserie a vyčistění interiéru - 790 Kč
 
Renovace laku: - kompletní program od mytí vozidla s aktivní pěnou, čistění pomocí "CLAY", odstranění škrábanců, vyhlazení karoserie, leštění a voskování - 6 900 Kč.
 
Renovace, leštění a voskování vozu: - kompletní program mytí vozidla s aktivní pěnou, čistění pomocí "CLAY", odstranění škrábanců, vyhlazení karoserie 2 stupňově, leštění 2 stupňově a voskování ve 2 vrstvách s tou nejvyšší třídou vosků - 8 900 Kč.

Renovace, leštění a s keramickou nano ochranou: - kompletní program mytí vozidla s aktivní pěnou, čistění pomocí "CLAY", odstranění škrábanců, vyhlazení karoserie 2 stupňově, leštění 2 stupňově a nanesení nano keramické vrstvy. Tato ochrana se nanáší ve 3 vrstvách od nejkvalitněšího výrobce nano kosmetiky - 10 900 Kč.
 
Pro naši práci využíváme jen značkovou a ověřenou kosmetiku, která je již na trhu přes 100 let, kterou osobně dovážíme z USA, Japonska a Švýcarska.
Pro každé vozidlo volíme postup prací a přípravky inviduálně, proto je třeba se s předstihem domluvit na renovaci Vaše vozu.