Kdysi jsem s automotive oboru působil moc dobře vím jaké jsou náklady na opravdu kvalitně vyleštěné auto a pochybuji, že by pán pracoval za 50kč/h pokud by odváděl vysoce kvalitní práci.
Pokud jste nenároční, pak vám tyto služby připadají perfektní, ale z mého pohledu to zas tak super nejspíše nebude.
Vítejte na stránkách firmy Renovace Laku Brno
Vítáme Vás na stránkách naší firmy. Naše společnost Vám nabízí jen kvalitní péči pro Váš vůz. Vyčistíme a naimpregnujeme interiér Vašeho vozu, tak se postaráme i o exteriér, jako je vyčisštění laku, renovace laku, leštění laku a voskovaní a to vše v Brně.
Používáme jen osvědčené přípravky od renovovaných firem. Máme zpracované technologické postupy od mytí vozu, přes renovaci laku a odstranění škrábanců od provozu až po voskování Vašeho vozu. Renovace laku v Brně provádíme 3 fázovou metodou. Leštění z pravidla 2 fázovou metodou a voskování vozu až 3 fázovou metodou.
Díku tomu, že tato činnost není naše hlavní činnost, ale náš koníček, dokážeme vždy pro naše klienty udělat něco navíc a hlavně za rozumnou cenu. Tento projekt jsme začli realizovat po zkušenost s naší konkurencí, která ani za částky přesahující 10 000 Kč nedokázala vůz připravit dle našich představ a nebyla schopna dotáhnout jejich práci k dokonalosti.
Diskusní téma: Vaše dotazy
Levné nebo kvalitní?
José | 09.10.2016
Re: Levné nebo kvalitní?
Stanislav | 25.10.2016
Co se takhle podepsat? By mě zajímalo, co jste za "profesionála". Já jsem u tohoto pána nechak více aut a lepších značek, které byly "renovovány" od podobných profesionálů jako budete asi Vy a výsledek byl příšerný. Zde kvalita číslo 1. Mám i fotodokumnetaci, tak rád porovnám s Vaší.
Mytí auta
Lenka Malá | 23.04.2015
Já jsem si auto nechala vyzvednout v práci a auto zase do práce dovést. Auto čisté voňavé a navoskované jako nové. Pěkný a bez práce a starostí.
Octavia
Tomáš V. | 20.03.2015
Mám Octavii 1. generace. Černá metalíza. Díku tomu, že jsem s autem jezdil na chatu, kde jsem se prodíral křovím, udělal jsem na karoserii dost hluboké podélné škrábance. Zde jsem za 4900 Kč se tohoto problému zbavil a auto dostalo opět zářivé barvy. Na dotek je jako samet. Nechápu jak to udělal. Doporučuji!!!
Odstranění šrábanců
K. | 07.12.2014
Já jsem dovezl auto na voskování k tomuto pánovi. Na autě bylo hned několik velkých a dlouhých škrábanců, kde mi bylo jasné, že je jen voskováním nezakryji. Ale výsledek byl super!!! Auto nemá ani jeden viditelný škrábanec a leskne se lépe, než když bylo nové. A cena byla bomba. Konkurence za "voskové" ošetření chtěla 12 000 Kč a tady byla cena třetinová. SUPER!!!
Renovace laku
Machek | 01.12.2014
Já za sebe a mé auto můžu potvrdit super zkušenost s tímto pánem. Auto bylo hodně zašlé a teď je jako nové!!!